3 motorlu hasta yatağı

Hasta karyolası olarak 3 motorlu hasta yatağı, yatan hastalar ve özel palyatif bakıma ihtiyacı olan kişilerin kullandığı modellerdir. Geriatrik, onkolojik, demans ya da alzheimer tipi ileri yaş hastalar, koah ve akciğer problemi olan hastalar için hasta yakınları 3 motorlu hasta karyolaları için kurumumuzdan sıklıkla bilgi istemektedirler. Çınar medikal olarak 3 motorlu hasta yatağı satışı ve kiralama için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı işlevleri ve özellikleri

Adından da anlaşılacağı üzere 3 adet motoru olan bu hasta bakım ünitesi

İlk motoru hastanın baş boyun bölgesinin indirilip kaldırılması içindir

İkinci motoru hastanın dizden ayağı ve bacak bölgesinin kaldırılmasını sağlar

Üçüncü motoru ise hastanın tüm vücudunun indirilip kaldırılmasını ve yükseklik ayarını yapmaktadır.

2 motorlu hasta yatağının 3 motorlu hasta yatağından farkı nedir?

2 motorlu hasta yatağında hastanın tüm postürünün indirilip kaldırıldığı yani yükseklik ayarının yapıldığı motor yer almamaktadır.

3 motorlu hasta yatağı neden tercih edilmektedir?

3 motorlu hasta yatakları özellikle fraktür dediğimiz vücudunun belirli bir yerinden kırık olarak ya da hekim/hemşire tarafından 3 motorlu yatak kullanımı önerildiği zaman kullanılmaktadır.

3 motorlu hasta yatağı tipleri nelerdir?

3 motorlu hasta yataklarında eko-g dediğimiz ev tipi hasta yatakları ve hastane tipi dediğimiz Full Abs tipi hasta yatakları vardır. Medikal direktörümüz ve kurucu ortağımız Ecz. Cemaleddin Saraç kullanım alanı olarak şunları belirtmektedir. “Görüntü açısından Full ABS daha konforlu gözükse de kullanım açısından çok büyük farklılıkları yoktur. Ancak hasta hastanede ki gibi görsel bir şey istiyorsa Full ABS alınabilir. Eko-G sistem 3 motorlu hasta yatakları da oldukça kullanımı rahattır. Anatomik olarak farklılıklar yoktur.” Bu tip bakıma ihtiyaçlı hastaların ayrıca havalı yatak dediğimiz yara oluşumunu engelleyen özellikli medikal sistemlere de ihtiyacı olmaktadır.

3 motorlu hasta yatağı fiyatları

İnternette Sağlık Bakanlığı mevzuatları gereğince 3 motorlu hasta yatağı fiyatları hakkında detaylı bilgi verememekteyiz. Özellikle döviz kurunun da dalgalı olması sebebi ile kurumumuzdan whatsapp ya da telefonla iletişime geçerek güncel fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hizmet olarak 3 motorlu hasta yatağı kiralama ve satışı hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

yerinde teslimat : İzmir merkez ve tüm ilçeleri, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Kütahya, Balıkesir, Afyon, Çanakkale illerine Hasta yatağı kiralama ve satışı hizmeti sunmaktayız.

Türkiye’nin diğer tüm illerine güvenilir kargo hizmeti sunmaktayız.

× Bize Yazabilirsiniz!