İzmir Hasta Yatağı Kiralama

Çınar Medikal; İzmir hasta yatağı kiralama başta olmak üzere tüm Ege bölgesine hizmet vermektedir. İzmir hasta yatağı sadece hastanelerde değil evlerde de kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş medikal ürünlerdir. İzmir hasta karyolası tercih etmenizin en önemli sebeplerinden birisi hastanızın iyileşme süreci boyunca ergonomik pozisyonunu korumasıdır. İzmir hasta yatakları yatma zorunluluğu olan hastaların bu süreci en iyi şekilde atlatmasına yardımcı olmaktadır. Omurgayla alakalı hastalıkların oluşmaması adına bu yatakların alınması veya kiralanması hastanız için bir ihtiyaç olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Çınar medikal; hayati değer taşıyan hasta yatağı tercihlerinizde, İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde en iyi şekilde iyi hasta yatağı hizmeti almanızı sağlayacaktır.

İzmir hasta yatağı kiralama tercihlerinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus antibakteriyel yatak tercihiniz olacaktır. Bu sebepten ötürü Çınar Medikal; sizlere İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nin en iyi hasta yatağı kiralama hizmetini sunmaktadır. Elektrikli ve kumandalı hasta yatakları, hastalık sürecinde rahat bir bakım hizmeti sunacaktır.

İzmir Hasta Yatağı Kiralama Nedir, Ne İşe Yarar?

İzmir hasta yatağı kiralama ile yatakta geçirmek zorunda kalınan hastalık boyunca; rahat, konforlu ve güvenilir bir şekilde süreci atlatmanızı sağlar. Bu sebepten ötürü en iyi hasta yatağı kiralama tercihiniz için dikkat etmeniz gereken birkaç konu var. Bunlardan en önemlisi hasta yatağının konforu ve anti bakteriyel olması.

Hastalık sürecinde konforlu, kullanışlı ve güvenilir bir İzmir hasta yatağı seçiminizde doktor ya da sağlık görevlilerinin verdiği tavsiyelere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tüm hastalarımızın kısa zamanlı olarak hasta yatağına gereksinim duyduğu anlarda onları satın alma zahmetinden kurtararak hasta yatağı kiralama İzmir hizmetimiz ile kolaylık sunmayı amaçlıyoruz. Çınar Medikal olarak sağlık sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile İzmir hasta yatağı kiralama arayışında olan tüm hastalarımız ileşim formu üzerinden veya WhatsApp üzerinden bizlere hızlıca ulaşabilirler.

İzmir Hasta Yatağı Kiralama Çınar Medikal Hizmeti

‘Hasta yatağı kiralama İzmir’’ aramalarını da dikkate alarak hareketleri çok kısıtlanan veya çeşitli sağlık sorunlarından dolayı yatağa bağımlı halde olan hastaların tedavisine geçici bir süre için ev ortamında devam etmesi gerekebilmektedir. Çınar Medikal olarak verdiğimiz hasta yatağı kiralama İzmir hizmeti ile bu noktada tüm hastalarımızın sağlığına ve konforuna yönelik olarak özel tasarlanan yataklarımız hakkında sizleri bilgilendirmek ve ihtiyacınıza en uygun yatağı bulmanıza yardımcı olmak isteriz.

Hasta Yatağı Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hasta yatağı kiralarken hastanın sağlık sorunu, fiziksel özellikleri ve yatağın hareket kapasitesi mutlaka göz önüne alınmalıdır. Hasta yatağı modelleri iyice araştırılıp hastanın o anki sağlık durumuna en uygun medikal yatak seçilmelidir. Doğru yönlendirmeler ile hastanın tedavisinin en rahat şekillerde geçirilmesi sağlanmalıdır.

Hasta Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatak çeşitleri, yatağın kullanım şekline, yapımında kullanılan malzemelere ve motor gücüne göre farklılık gösterebilmektedir. Hastane tipi yatakları kullanım şekillerine göre incelediğimizde 2 ayrı türde üretildiklerini görmekteyiz. Bu yataklar,  manuel hasta yatağı ve motorlu hasta yatağı olarak kendi kategorisi içerisinde 2’ye ayrılmaktadır.

İzmir Manuel Hasta Yatağı Kiralama

Motorsuz hasta yatağı olarak da bilenen bu yatak çeşidinin tüm ayarları manuel olarak yapılmaktadır. Ayarlarına göre 3 farklı modeli bulunan bu yatakların 1 ayarlı hasta yatağı modelinin yalnızca sırt kısmı hareket ettirilebilirdir. 2 ayarlı hasta yatakları, sırt-ayak bölümleri hareketli modellerdir. 3 ayarlı hasta yatakları ise sırt ve ayak bölgesinin hareket ettirilebilir olmasının dışında bir de yukarı-aşağı hareket özelliğine sahiptir. Bu yataklar tamamen mekanik yataklar olması sebebiyle hastanın kullanımı sırasında mutlaka refakatçiye ihtiyaç duyulmaktadır.

İzmir Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

Motorlu hasta yataklarında, tüm ayarları uzaktan bir kumanda yardımı ile yapmak mümkündür. Yatağın kontrolü bir uzaktan kumanda aracılığıyla yapılabilmektedir. Tek motor ile çalışan hasta yataklarının sadece sırt kısmında hareket özelliği bulunmaktadır. Bu yataklarda 1 adet piston motor bulunmaktadır.

2 motorlu hasta karyolası modellerinde ise iki ayrı piston motor yer almaktadır.  Bu modelde yatakların sırt ve ayak bölümleri hareketlidir. 3 motorlu hasta karyolası modellerinde ise 3 farklı piston motor bulunmaktadır. 3 motorlu hasta yatakları diğer bir adıyla asansörlü hasta yatağı olarak da bilinmektedir. Yatak kumanda ile aşağı yukarı hareket ettirilebildiği için kullanım bakımından kolaylık sağlamaktadır.

4 motorlu elektrikli hasta yatağı adı verilen bu modelde ise 4 ayrı motor yer almaktadır. Bahsettiğimiz tüm hasta yatağı modellerine ek olarak bu yataklarda trendelenburg ve ters trendelenburg özellikleri de bulunmaktadır. Bu özellik hastanın kan basıncını düzenlenmesini sağlar. Bu modeller genel olarak yoğun bakım hastaları için tercih edilmekteyken günümüzde evde tedavisine devam edilen hastalar için de rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama İzmir Fiyatları

Hasta yatağı kiralama İzmir fiyatları aranılan model ve özelliklere göre değişebilmektedir. Hasta yataklarının tam donanımlı modellerinin fiyatları biraz daha yüksek olsa da temel özelliklere sahip hasta yataklarını çok daha uygun fiyatlara kiralamak mümkündür. Çınar Medikal güvencesiyle size her zaman en uygun hasta yatağı kiralama İzmir hizmetini vermekteyiz.

× Bize Yazabilirsiniz!