Havalı Yatak

Havalı yatak, hastaların geçici ya da kalıcı olarak kullandıkları, akut olan kırık durumları ve oluşan endikasyona dayalı hastalıklarda geçici olarak kullanılabilen, yoğun bakımlarda mevcut yara oluşmasınının engellenesi ya da mevcut yaranın gelişmesini önleyebilen, yaşlı hastalarda da kullanılabilen ve hasta konforunun artırılmasını sağlayan özel medikal yataklardır. Havalı yatak izmir ilinde farklı şubelerimizden farklı marka, model havalı yatak olmak üzere bilgi alabilirsiniz.

İzmir ilinde eve ve hastaneye teslimat yapabiliyoruz.

Havalı yataklar özellikle yatan hastalar için olduğundan internetten alındığında hem gün hem de kalite (patlak gelebiliyor) kaybı olabiliyor. İzmir’de metropol ilçelere 24 saat içinde, İzmir perifer taşra ilçelere ise 1 gün sonra teslimat yapabiliyoruz.

Havalı yatak izmir

Medikal Havalı yatak izmir

Havalı yatak hastalarımız arasında Medikal havalı yatak olarak da araştırılabilmektedir. Havalı yatağın genel olarak çalışma prensibine bakıldığında hastaların farklı modelleri araştırıyor olduğunu söyleyebiliriz.

baklava dilimli havalı yatak fiyatları 2022

Baklava tipi havalı yatak: Hastanın mevcut yatış durumunda, eğer açık yarası yoksa kullanılabilmektedir. Baklava dilimlerinin perilstaltik hareketi ile hastanın birim yatak düzeni sürekli teması engellenir. Böylece kan akımı sağlandığı için yara oluşumu önlenmektedir.

Boru tipi havalı yatak: Açık yara olan hastalarda yaranın olduğu bölgenin boru şeklinde havalı yataktan ayrılması esasına dayanır. Böylece açık yara bölgesi ile temas engellenir. Diğer bölgelerde de yara oluşumu engellenir.

Boru tipi havalı yatak izmir

Baklava tipi ve Boru tipi havalı yatak arasındaki farklar nelerdir?

Genel olarak bakıldığında iki tip havalı yatağın da uygulama için hasta tiplerinin farklı olduklarını da belirtebiliriz. Baklava tipi havalı yatak daha çok açık yaranın olmadığı durumlarda kullanılırken, boru tipi havalı yatak açık yaranın olduğu durumlarda kullanılmaktadır.

Bazı durumlarda hastalar terletmeyen havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak aramaları da yapmaktadır. Bunlar markaların materyalinden özel olarak üretmiş olduğu, maliyeti diğer havalı yataklara göre biraz daha fazla olan medikal ürünlerdir. Farklı marka ve çok sayıda model seçeneğimizle tüm havalı yatakların satışı ve teminini yapmaktayız.

Bünyemizde bulundurduğumuz havalı yatak modelleri nelerdir?

Galena, Dodo, Plusmed, Freely, Arzuman, Comfort Plus, Nimo, Mesilife, CSR, Bestway, Vivocare, Nurgaz, Swag, Sas, Jilong, Case, Chermik, Bulut marka havalı yatakların satışını ve tedariği sağlamaktayız.

İzmir havalı yatak firması olarak başta Manisa ve Aydın olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde gönderim yapmaktayız.

Çınar Medikal olarak tüm solunum cihazları, hasta yatağı grupları, ortopedik ürünleri distributorluklerı ve bayiliklerini bünyemizde bulundurmaktayız. Günlük kargo sürecimiz oldukça yoğun olmakla birlikte ürünlerimizin tedariği için hızlı iletişim bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Hızlı iletişimi hattımız aramak için tıklayınız.

İzmir havalı yatak aramalarınız için Ege bölgesinin lider firması olmaktan gururluyuz.

Hasta yorumlarımız;

Ayten K.

2 ay önce hasta yatağı kiralama yapmak için internetten araştırma yaparken sitelerine girdiğim Çınar Medikal ile iletişime geçtikten sonra Cem bey ve Cemaleddin beyin doğru yönlendirmeleri sayesinde hastamıza boru tipi havalı yatak kullanmamız gerektiğini öğrendik. Bize hastanede bu medikal ürünleri kullanacağımızı kimse söylememişti. Hastamızın geçici olarak yaşadığı bu süreçte destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Veysel Y.

İnternetten araştırırken bulduğum firma gerek ayrıntılı bilgilendirmesi, gerek kullanımını detaylı anlatması sebebi ile gerçekten on numara beş yıldız olduklarını kanıtladı.

× Bize Yazabilirsiniz!