Uyku Apnesi Cihazı

Uyku apnesi cihazı, uyku apnesi gibi hava yolu sorunları olan hastaların kullandıkları cihazların tümüne verilen isimdir. Genel olarak PAP grubu olarak anılan Uyku apnesi cihazı izmir ili ve çevresi illerde Çınar Medikal olarak satış, kiralama, teknik desteği, Tüm Türkiye’ye ise satış ve online teknik destek hizmetimizle faaliyet göstermekteyiz. İzmir uyku apnesi cihazı aramalarınız için pozitif hava yolu basıncı oluşturan bu cihazlarla ilgili bilgiyi kurumumuzla iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Uyku apnesi cihazı İzmir

Uyku Apnesi Cihazı izmir: PAP ile ilgili bilinmesi gerekenler

Pap ingilizce açılımı Pozitive Airway Pressure türkçe adı ile Pozitif hava yolu basıncı cihazları ile ilgili olarak farklı özellikler içeren ve farklı isimlerle pek çok cihaz marka adları ile bulunmaktadır. Bu cihazların genel sınıflandırmasına bakıldığında;

  • CPAP cihazı: Continuous yani sürdürülebilir – devamlı hava akımını sağlayan cihazlardır. Uyku esnasında solunum yolu sıkıntısını devamlı yaşayan bireyler için kullanımı gereklidir. Solunum sürekliliği ile ilgili tanıyı Göğüs hastalıkları veya Göğüs Cerrahisi Uzmanı hekimler, İç Hastalıkları Uzmanı Doktorlar karar verebilmektedirler.
  • BPAP cihazı: Bilevel yani iki seviyeli hava akımını sağlayan cihazlardır. Hastanın normal solunumunda düşük basınç, hastanın solunumu düştüğünde Yüksek basınç özelliği sağlayan uyku apnesi cihazı sınıflandırmasına uymaktadır.

Genel olarak CPAP ve BPAP cihazlarının farklı özellikte, farklı markada olan pek çok değişken modeli de olmaktadır. Modelleme olarak bakıldığında ise;

  • Cpap cihazı
  • Auto Cpap Cihazı
  • Bpap cihazı
  • Bpap ST cihazı izmir genel kullanımı yaygın olan cihazlar arasında gösterilmektedir.

Uyku Apnesi Cihazı fiyatları 2022

Uyku apnesi cihazı fiyatları için kurumumuza +90 552 726 82 12 numaralı telefonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. 10’un üzerinde farklı marka, 70’in üzerinde farklı modelle sizlere en uygun cihaz temini için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uyku apnesi cihazı fiyatları 2022 için rekabet kurulu ve diğer mevzuatlar gereği sadece telefon yolu ya da firmamızın yerel ofislerinden bilgi edinebilirsiniz.

Uyku Apnesi cihazları fiyatları 2022

Uyku apnesi cihazı ile ilgili sık sorulan sorular

Satış koşulları nelerdir?

Cihazlarımızı nakit, eft ve kredi kartı ödeme seçenekleri satın alabilirsiniz. Bankalarla özel anlaşmalarımız gereği farklı kartlara taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

Hangi illere elden teslim gerçekleştirilmektedir?

İzmir, Manisa, Aydın il ve ilçelerine elde teslim ve teknik desteği gerçekleştirilmektedir.

Büyükşehir ve diğer illere teslim nasıl yapılmaktadır?

Her gün pek çok kargomuzu Türkiye’nin geri kalan 78 iline gönderimini sağlıyoruz. Online olarak kurulum desteği sağlamaktayız. Ödemeyi havale ve eft olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Uyku apnesi cihazı kiralama nasıl oluyor?

Özel sterilizasyon sistemleri kullanarak İzmir ve çevre şehirlerde uyku apnesi cihazı kiralama gerçekleştiriyoruz.

Uyku apnesi cihazı SGK ödeme oluyor mu?

Uyku apnesi cihazlarının SGK ödemesi mevcuttur. Ancak genel ödemenin ortalama yüzde 15-20 sini karışlamaktadır. Ayrıca reçeteli karşılandığı için SGK ödemeli cihazlar işleri bittikten sonra SGK’ya iade edilmelidir. O sebeple nakit ödeme ile direkt alım da hastalarımızca tercih edilmektedir.

× Bize Yazabilirsiniz!