Oksijen Konsantratörü

Oksijen Konsantratörü İzmir

İzmir’in önemli medikal ürün tedarikçilerinden biri haline gelen Çınar Medikal’de aradığınız özelliklere sahip en uygun oksijen konsantratörünü bulmanız mümkün. İzmir’in önemli medikal ürün tedarikçilerinden biri haline gelen Çınar Medikal olarak, ‘oksijen konsantratörü İzmir’ aramalarınızı dikkate alarak istediğiniz özelliklere sahip en uygun oksijen konsantratörünü bulmanız için her zaman hizmetinizdeyiz. Oksijen konsantratörü, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlıca hem satın alabilme seçeneği hem de kiralayabilme seçeneği sunmaktadır.

Oksijen Konsantratörü Nedir?

Vücudumuzun tamamı oksijene gereksinim duymaktadır ve kanımızdaki oksijen miktarının azalması da iç organlarda ciddi bir rahatsızlığa ve yaşam kalitesinin azalmasına sebep olmaktadır.  İnsan vücudunun oksijen üretemediği bu gibi durumlarda oksijen konsantratörü, ortamdaki havayı ayrıştırarak solunumda güçlük çeken hastaya saf oksijen verilmesine yardımcı olan bir sağlık cihazıdır.

 Oksijen konsantratörü mutlaka doktor kontrolünde belirlenen periyotlara göre ayarlanmalıdır. Bu cihaz küçük bir hortumun hastanın burnuna takılmasıyla oksijen ihtiyacının giderilmesine yardımcı olur. Oksijen konsantratörü İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlı teslimat seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Oksijen Konsantratörünün Kullanımı

Oksijen konsantratörü mutlaka doktor kontrolünde belirlenen periyotlara göre ayarlanmalıdır. Bu cihaz küçük bir hortumun hastanın burnuna takılmasıyla oksijen ihtiyacının giderilmesine yardımcı olan ve hastaya günlük hayatında kolaylık sağlayan bir cihazdır. Oksijen konsantratörü İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye Çınar Medikal güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Oksijen Konsantratörü Çeşitleri

Oksijen makinelerinin, hastaların kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren ev tipi (hasta yanı) oksijen konsantratörü ve taşınabilir oksijen konsantratörü olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Oksijen konsantratörü İzmir ve diğer tüm illere tedarik edilmek üzere ürün kategorilerimizde yer almaktadır.

Ev Tipi Oksijen Konsantratörleri

Ev tipi oksijen konsantratörü, klima ünitesini andıran teknolojik bir cihazdır. Evinizde veya iş yerinizde elektrik prizine takıp rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Evde tipi oksijen konsantratöründe oksijen her zaman hazır bulunur ve cihaz kullanımına uygun çalıştırıldığı sürece oksijen asla bitmez. Bu cihazlar ebatlarına ve markalarına göre farklılık gösterebilmektedirler.

Taşınabilir Oksijen Konsantratörleri

Bir batarya yardımı ile çalışan modellerdir. Taşınabilir şekilde tasarlandıkları için hastaların hareket alanlarında herhangi bir kısıtlama olmaksızın daha rahat hareket edebilmelerine yardımcı olan cihazlardır. Taşınabilir oksijen konsantratöründe ev tipi modeller de olduğu gibi bir su haznesi yer almadığı için nemlendiricisi bulunmamaktadır.

Tüm sağlık cihazlarında olduğu gibi ev tipi ve taşınabilir oksijen konsantratörleri de doktor tavsiyesi ile kontrollü kullanılması gereken cihazlardır. Size en uygun oksijen konsantratörü İzmir Çınar Medikal’de. Kullanımınıza en uygun modeller için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Oksijen Konsantratörü İzmir Fiyatları

Oksijen cihazlarının fiyatları cihazın marka, model ve kapasitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Oksijen konsantratörü, hastanın sağlık durumu göz önüne alınarak geçici bir süre için kullanacak ise hasta yakınlarının talebine göre kiralanabilmektedir. Akciğer veya KOAH gibi solunum rahatsızlığı olan bir hastanın doktoru cihazın devamlı olarak kullanılmasını tavsiye ediyor ise satın almak doğru bir tercih olacaktır. Kullanımınıza en uygun oksijen konsantratörü İzmir Çınar Medikal’de. Detaylı ürün ve fiyat bilgisi için bize buradan ulaşabilirsiniz.

× Bize Yazabilirsiniz!