Korona testi

İzmir korona testi aramalarınız ve Covid testi izmir arayışlarınız için Çınar Sağlık Grubu ile iletişime geçip tüm test kitlerimiz hakkında toptan ve perakende olarak bilgi alabilirsiniz. Mart 2020 döneminden bugüne test kiti gamımız, farklı kullanıcı kitlelere yönelik doğru test seçimi için kurumumuz sizlere danışmanlık ve temin hizmeti sunmaktadır. Genel olarak kan yolu ile ya da sürüntü alınarak numune oluşturulan testlerle ilgili bilgiye iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Korona testi izmir

Evde korona testi izmir, Covid hızlı antijen testi kiti İzmir

Test kitleri ile ilgili tarafımıza ulaşan sık sorulan soruları sizlere ulaştırıyoruz.

Merhaba Ben Aydın K. (Kvkk gereği soyadı kısalttık.) 30 kişilik bir dijital ajansın sahibiyiz, sizlerde Evde sürüntü korona testi kiti temin edebiliyor muyuz? Aydın K.

İzmir Alsancak’tan sizlere ulaşıyorum. Covid Hızlı antijen kiti İzmir ilinde nereden satın alınır? Bu konuda bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ümit B.

Korona testi fiyatları 2022 ne kadar? Fiyat bilgisi paylaşabilirseniz sizlerden 100’lü sayıda işyerime satın almak istiyorum. Cemaleddin S.

Eczanede satılan korona testi var mı? Eczanelerde korona testi satışı serbest mi, yasak mı? Ecz. Ümit A.

Covid Hızlı antijen test kiti İzmir

Piyasada bulunan korona testleri

Korona sürüntü testi İzmir: Burundan örnek alınarak uygulanan testtir. Damlacık yolu ile geçen bir enfeksiyon olması sebebi ile korona da sürüntü testleri oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürüntü testi izmir için iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı antijen test kiti izmir: Özellikle Ig G ve Ig M markerlerına yönelik sonuçlar elde edinmek isteniyorsa Covid Hızlı Antijen test kiti İzmir için kurumumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Genel olarak burundan sürüntü alınarak ya da parmaktan kan numunesi alınarak korona hızlı test kitleri bulunmaktadır. Testler genel olarak 5 yaş ve üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde uygulanabilmektedir. Bazı testlerde burun yerine boğazda yer alan tonsilla yani bademciklerden de örnek alınabilmektedir. Bu testler evde kendi kendine korona testi olarak da kullanılabilmektedir.

Korona testi fiyatları 2022 İzmir

İzmir’de covid 19 test fiyatları 2022 yılı için ilgili mevzuatlar gereği internette ücret bilgisi verilememektedir. Dilerseniz telefon yolu ile ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Korona testi yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sürüntü ya da kan yolu uygulanan korona testlerinden taze örneklem ile numune kullanılması testin doğruluğu için önemlidir. Dondurulmuş numuneler testin doğrulundan yanıltıcılık oluşturacaktır. Ayrıca uygulanan testlerin doğruluk sonucunun %90 larda olması bilgi amaçlıdır.

× Bize Yazabilirsiniz!