Amnisure testi

Hamilelik sürecinde önemli konulardan biri de herhangi bir sorun oluşulabilirliği konusunda proaktif yaklaşıp farklı testleri hekiminizin önerisi ile yapmak veya yaptırmaktadır. Özellikle Fetal membranına özel testlerden biri de Amnisure testi olarak ifade edilebilir. İzmir amnisure testi araştırmalarınız için ofislerimizden alabileceğiniz gibi, Tüm Türkiye’ye kargo yolu ile gönderimimiz de vardır.

Amnisure testi izmir fiyatları 2022

Amnisure testi fiyatları 2022: Güvenilir ve doğru sonuç

Eskilerde turnusol kağıdı kullanılan Erkan membran rüptürü artık Amnisure testi ile daha doğru ve güvenilir sonuçlar vermektedir. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanınız ya da perinatoloji uzmanı bir hekim tarafından bu testi tarafınızca istendiğinde bu testi yaptırmanız gerekmektedir. Gebelik döneminde hekim tarafından istendiğinde mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Amniyon sıvısının sızması bebeğiniz açısından risk oluşturabilir. Amniyotik sıvı kendine özgü bir sıvı olmak ile birlikte koku ve renk açısından idrar renginden rahatlıkla ayırt edilebilmektedir.

Amnisure testi nasıl uygulanır?

Gebelerin vajinasında oluşan fetüs içinde olması gereken amniotik sıvının numune alınarak örneklenmesi ve incelenmesi esasına dayanılarak uygulanır. Mevcut test kitini aldığınızda herhangi bir medikal cihaza gerek kalmadan uygulama yapılabilmektedir. Bu test için spekulum uygulamasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Ortalama birkaç inç (yaklaşık 5 santim) vajina boyunca sürüntü alınması ile test gerçekleştirilebilmektedir. Ortalama 3 dakika içerisinde net bir sonuç ortaya çıkabilmektedir.

Amnisure testi hangi hastalık tanısı için uygulanır?

EMR adı verilen Erken memran rüptüründe tanı amaçlı uygulanır. Hamileliğin 36. haftasın öncesinde ise Preterm EMR durumu tanısı için test uygulanmaktadır.

amnisure testi nasıl yapılır

Amnisure testi nereden alınır?

Erken memran rüptürü testini medikalimizden temin edebilirsiniz.
İzmir içinde izmir medikal firmamızdan kendiniz elden alabileceğiniz gibi, 24 saat içinde kargo ile adresinize de gönderebilirsiniz.
Medikalimize yakın bölgelerde iseniz biz de teslim edebiliriz.
Türkiye’nin farklı bölgelerinde ise 1 ya da 2 iş günü içinde adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

Amnisure testi fiyatları için medikalimizin +90 552 726 82 12 numaralı telefondan arama yaparak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Belirtilen tüm medikal testler hekim önerisi ve kontrolünde gerçekleştirilmelidir. Sitemizin üst menüsünde yer alan testler bölümünden tüm tıbbi testlere ulaşabilirsiniz. Gebelikte uygulanan diğer tanı test kitleri için medikalimizde çalışan sağlık profesyonellerinden bilgi edinebilirsiniz.

Amnisure testi yalnızca hamilelerde uygulanır.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim
Merhaba👋🏼
Size nasıl yardımcı olabiliriz?