4 motorlu hasta yatağı

Yatar durumda bulunması gereken hastalar için 4 motorlu hasta yatağı, özel bakım gerektiren durumlarda kullanılmaktadır. Çınar Medikal olarak 4 motorlu hasta yatağı kiralama ve satın alma seçeneklerimiz için bilgi alabilir ve fiyatları hakkında iletişime geçebilirsiniz. Bu yazımızda 4 motorlu hasta yatağı özellikleri, hangi illeri teknik servis ve kurulum gerçekleştiriyoruz, resimleri ve fotoğrafları, türleri ve çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

4 motorlu hasta yatağı özellikleri

4 motorlu hasta karyolası adından da anlaşılacağı gibi 4 adet farklı elektrikle çalışan sistemli motora sahiptir. 220 volt ev elektriği ile çalışan bu sistematik temel 4 anatomik özelliğe sebep olur.

  • Hastanın kuyruk sokumundan baş bölgesine kadar vertikal ölçüde 50 dereceye kadar oturur pozisyona gelmesini sağlar.
  • Hastanın diz ekleminden hareket düzeyinden alt ekstremite kalçaya kadar yukarı aşağı pozisyonda ilerler.
  • Hastanın tüm vucudu yerden yüksekliği alçaltılabilir ve yükseltilebilir.
  • Diğer motorlu yataklardan farkı ise 4. motorun hastanın tüm vücudunun aynı düzlemde dereceli olarak indirilip kaldırılmasıdır. Yani hasta yatar pozisyonda kalça, diz, baş ve dirsek bölgesi 180 derecede olacak şekilde yatak yerden bir tarafı 45 derece diğer tarafı 0 derece planlanabilir. Fotoğraflardan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

4 motorlu hasta yatağı fiyatları 2023

Diğer hasta karyolalarına göre daha yüksek fiyatlarda olmalarının sebebi birden fazla işleve sebeb olmalarıdır. Diğer yataklara göre de ağırlığı fazladır. Motor sayısı arttıkça yatağın ağırlığı da artmaktadır. 4 motorlu hasta karyolası fiyatları için kurumumuzla whatsapp ya da arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Anahtar kelime: kiralık 4 motorlu hasta karyolası

Sık sorulan sorular

Hasta ve hasta yakınlarının bizlerle iletişime geçtiğinde öğrenmemiz gereken bazı sorular olmaktadır. Hastanın yaşı, kilo ve boyu, mevcut rahatsızlıkları ve vücüdunda kırık olup olmadığı, hastanın mevcut günlük işleri yapıp yapmadığı gibi soruları yönlendirmekteyiz.

4 motorlu hasta yatağı kiralama ve satışı gerçekleştiriyoruz.

Çınar medikal olarak hastalarımız bizlere iletişime geçtiğinde hangi ilde, kaçıncı katta ve binada asansörün olup olmadığını (yüksek katlarda) sorgulamaktayız.

Hasta yatağı çeşitlerini aşağıda yer alan görsellerden inceleyebilirsiniz.

Çınar Medikal olarak İzmir merkez ve tüm ilçeler, 350 km uzaklıkta olan tüm şehirler sırası ile, Balıkesir, Çanakkale, Muğla, Manisa, Uşak, Afyon, Aydın, Denizli illerine 4 motorlu hasta yatağı kiralama ve satışı için kurulum gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin diğer tüm illerine ise satış hizmetimiz bulunmaktadır.

× Bize Yazabilirsiniz!